ERA-V33J181V
- Mfr.Part #
- ERA-V33J181V
- Datasheet
ERA-V33J181V
- Description
- RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/16W
- Stock
- 142
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.063W, 1/16W
- Resistance :
- 180 Ohms
- Temperature Coefficient :
- 3300ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%