APS12400LLHALX-0H1A
Mfr.Part #
APS12400LLHALX-0H1A
Datasheet
APS12400LLHALX-0H1A
Description
MAG SWITCH LATCH/BIPLR SOT23W
Stock
168
Current - Supply (Max) :
17mA
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Package / Case :
SOT-23W
Supplier Device Package :
SOT-23W
Test Condition :
-40°C ~ 150°C
Voltage - Supply :
3V ~ 24V
Datasheets
APS12400LLHALX-0H1A
    TPQ QUAD TRANSISTOR ARRAYS
    QUAD 1.5 A DARLINGTON SWITCHES