APS12400LUAA-0H2A
Mfr.Part #
APS12400LUAA-0H2A
Datasheet
APS12400LUAA-0H2A
Description
MAGNETIC SWITCH LATCH/BIPLR 3SIP
Stock
471
Current - Supply (Max) :
17mA
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Package / Case :
3-SSIP
Supplier Device Package :
3-SIP
Test Condition :
-40°C ~ 150°C
Voltage - Supply :
3V ~ 24V
Datasheets
APS12400LUAA-0H2A
    TPQ QUAD TRANSISTOR ARRAYS
    QUAD 1.5 A DARLINGTON SWITCHES