LC-100-PL2000-A-P-J
Mfr.Part #
LC-100-PL2000-A-P-J
Datasheet
LC-100-PL2000-A-P-J
Stock
624
Current - Supply :
35 mA
Operating Temperature :
-10°C ~ 50°C (TA)
Output Configuration :
NPN
Response Time :
250µs
Voltage - Supply :
10V ~ 30V
Datasheets
LC-100-PL2000-A-P-J
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD