FSD75-10-D
Mfr.Part #
FSD75-10-D
Manufacturer
Panduit Corporation
Package/Case
Datasheet
FSD75-10-D
Description
CONN FERRULE DIN 22AWG WHITE
Stock
13470
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Terminal Block Wire Ferrules
Color :
White
Insulation :
Insulated
Length - Overall :
15.50mm
Length - Pin :
10.00mm
Product Status :
Active
Size :
22 AWG (0.50mm²)