TS1102-25EG5
- Mfr.Part #
- TS1102-25EG5
- Datasheet
TS1102-25EG5
- Description
- IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-5
- Stock
- 248
- -3db Bandwidth :
- 6 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Output Type :
- Package / Case :
- SC-74A, SOT-753
- Supplier Device Package :
- SOT-23-5
- Voltage - Supply Span (Max) :
- 25 V
- Voltage - Supply Span (Min) :
- 2 V