6TPB330ML
Mfr.Part #
6TPB330ML
Datasheet
6TPB330ML
Description
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Stock
15000
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code :
D3L
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V
Datasheets
6TPB330ML
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD