08051K2R2CAWTR
Mfr.Part #
08051K2R2CAWTR
Datasheet
08051K2R2CAWTR
Description
CAP THIN FILM 2.2PF 100V 0805
Stock
474
Capacitance :
2.2 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±0.25pF
Voltage - Rated :
100 V
Datasheets
08051K2R2CAWTR
Part Manufacturer Stock Description
0805 030 S3B0 271 K CTS Corporation 420 CAP CER 270PF S3B
0805 030 S3B0 271 KLF CTS Corporation 667 CAP CER 270PF S3B
0805 030 S3B0 331 K CTS Corporation 573 CAP CER 330PF S3B
0805 030 S3B0 331 KLF CTS Corporation 766 CAP CER 330PF S3B