PTCCL07H111HBC
- Mfr.Part #
- PTCCL07H111HBC
- Datasheet
PTCCL07H111HBC
- Stock
- 707
- Current - Hold (Ih) (Max) :
- 110 mA
- Current - Max :
- 650 mA
- Current - Trip (It) :
- 165 mA
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Ratings :
- Resistance - 25°C (Typ) :
- 48 Ohms
- Voltage - Max :
- 265V