30KP58CA-TP
Mfr.Part #
30KP58CA-TP
Datasheet
30KP58CA-TP
Description
TVS DIODE 58VWM 92.4VC R6
Stock
558
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
30000W (30kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
64.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
92.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
58V