30KP51CA-TP
Mfr.Part #
30KP51CA-TP
Datasheet
30KP51CA-TP
Description
TVS DIODE 51VWM 86.4VC R6
Stock
437
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
30000W (30kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
57V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
86.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
51V