DE2S04700L
Mfr.Part #
DE2S04700L
Datasheet
DE2S04700L
Description
TVS DIODE 1VWM SSMINI2-F5-B
Stock
285
Capacitance @ Frequency :
82pF @ 1MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Breakdown (Min) :
4.47V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
1V
Datasheets
DE2S04700L
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD