IXBOD1-24RD
Mfr.Part #
IXBOD1-24RD
Datasheet
IXBOD1-24RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2400V
Stock
540
Voltage - Clamping :
2400V (2.4kV)