69830-020LF
Mfr.Part #
69830-020LF
Datasheet
69830-020LF
Description
CONN DIP HDR IDC 20POS VERT
Stock
1771
Number of Positions :
20
Datasheets
69830-020LF
Basic Instructions
    CONN ACCY 7.2MM GUIDE MOD RT ANG
    SHORT SINGLE GUIDE PIN
    7.2MM GUIDE PIN 25.3MM L
    BP UNIVERSAL COVER LF
    10.8MM GUIDE PIN EXT THR
    CONN ACCY 7.2MM GUIDE SOCKET
Part Manufacturer Stock Description
69830-006 Amphenol Communications Solutions 777 CONN DIP HDR IDC 6POS VERT