XW2B-80J7-1A
Mfr.Part #
XW2B-80J7-1A
Datasheet
XW2B-80J7-1A
Description
INTERFACE MODULE HDR 80POS
Stock
149
Control Side Cable Retainer :
Latches
Control Side Connection :
Rectangular, Male
Positions / Poles :
80
Product Status :
Active
Datasheets
XW2B-80J7-1A
    TRIP ALARM UNIT FOR J7MN
    CIR BRKR 4A 690VAC ROCKER
    CIR BRKR MTR STARTER 10A 690VAC
    CIR BRKR MTR STARTER 13A 690VAC
    CIR BRKR MTR STARTER 4A 690VAC
    CIR BRKR MTR STARTER 2.5A 690VAC
    CIR BRKR MTR STARTER 1.6A 690VAC
    CIR BRKR MTR STARTER 4A 690VAC