403I33E25M00000
Mfr.Part #
403I33E25M00000
Manufacturer
CTS Corporation
Package/Case
Datasheet
403I33E25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Stock
717
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C