MXT46FI32K768
Mfr.Part #
MXT46FI32K768
Datasheet
MXT46FI32K768
Description
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Stock
781
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
6pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C