MXTVBFI32K768
Mfr.Part #
MXTVBFI32K768
Datasheet
MXTVBFI32K768
Description
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Stock
178
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
12.5pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 2.29mm pitch