AB-5.000MHZ-20-B4Z
- Mfr.Part #
- AB-5.000MHZ-20-B4Z
- Manufacturer
- Abracon
- Package/Case
- Datasheet
AB-5.000MHZ-20-B4Z
- Description
- CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF T/H
- Stock
- 1000
- Quality
- Manufacturer :
- Abracon
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 5 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Load Capacitance :
- 20pF
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C