278-2578125-1SA2I8
Mfr.Part #
278-2578125-1SA2I8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package/Case
Datasheet
278-2578125-1SA2I8
Description
CRYSTAL 25.7810MHZ 10PF SMD
Stock
546
Manufacturer :
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
20 Ohms
Frequency :
25.781 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C