501HCA27M0000BAF
Mfr.Part #
501HCA27M0000BAF
Datasheet
501HCA27M0000BAF
Description
OSC CMEMS 27.0000MHZ LVCMOS
Stock
5
Current - Supply (Max) :
4.9mA
Frequency :
27 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
1.7V ~ 3.6V