501JAA25M0000BAG
Mfr.Part #
501JAA25M0000BAG
Manufacturer
Silicon Labs
Package/Case
Datasheet
501JAA25M0000BAG
Description
OSC CMEMS 25.0000MHZ LVCMOS
Stock
1
Manufacturer :
Silicon Labs
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
4.9mA
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
CMEMS®
Voltage - Supply :
3.3V