MD3300003
Mfr.Part #
MD3300003
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package/Case
Datasheet
MD3300003
Description
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS
Stock
515
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
Frequency :
33 MHz
Frequency Stability :
Function :
Height - Seated (Max) :
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
Product Status :
Active
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V