510CBB24M5760BAGR
Mfr.Part #
510CBB24M5760BAGR
Manufacturer
Silicon Labs
Package/Case
Datasheet
510CBB24M5760BAGR
Description
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Stock
449
Manufacturer :
Silicon Labs
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
26mA
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V