CSTNE12M0G52Z000R0
Mfr.Part #
CSTNE12M0G52Z000R0
Manufacturer
Murata Electronics
Package/Case
Datasheet
CSTNE12M0G52Z000R0
Description
CERAMIC RESONATOR 1 3-PIN SURFAC
Stock
4115
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Resonators
Capacitance :
10 pF
Features :
Built in Capacitor
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±0.2%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Impedance :
30 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C