AWSCR-25.00CW-T
Mfr.Part #
AWSCR-25.00CW-T
Manufacturer
Abracon
Package/Case
Datasheet
AWSCR-25.00CW-T
Description
CERAMIC RES 25.0000MHZ 10PF SMD
Stock
23770
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Resonators
Capacitance :
10 pF
Features :
Built in Capacitor
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±0.2%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Impedance :
60 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C