AWSCR-7.37CPLA-C30-T4
Mfr.Part #
AWSCR-7.37CPLA-C30-T4
Manufacturer
Abracon
Package/Case
Datasheet
AWSCR-7.37CPLA-C30-T4
Description
CERAMIC RES 7.3700MHZ 30PF SMD
Stock
4687
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Resonators
Capacitance :
30 pF
Features :
Built in Capacitor
Frequency :
7.37 MHz
Frequency Stability :
±0.3%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Impedance :
30 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C