GC4732-150A/TR
- Mfr.Part #
- GC4732-150A/TR
- Datasheet
GC4732-150A/TR
- Stock
- 747
- Capacitance @ Vr, F :
- 0.15pF @ 6V, 1MHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power Dissipation (Max) :
- 3 W
- Resistance @ If, F :
- 1.5Ohm @ 10mA, 100MHz
- Voltage - Peak Reverse (Max) :
- 15V