EEF-SE0E331CR
- Mfr.Part #
- EEF-SE0E331CR
- Datasheet
EEF-SE0E331CR
- Description
- CAP ALUM POLY 330UF 2.5V SMD
- Stock
- 619
- Capacitance :
- 330 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Rated :
- 2.5 V