SI5338C-B11022-GMR
Mfr.Part #
SI5338C-B11022-GMR
Datasheet
SI5338C-B11022-GMR
Description
IC CLOCK GENERATOR ETH 24QFN
Stock
179
Frequency - Max :
200MHz
Input :
CML, CMOS, HCSL, HSCT, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Output :
HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL
Ratio - Input:Output :
3:4
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V
Datasheets
SI5338C-B11022-GMR
Basic Instructions
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 47PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 3.8PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 1000PF 20% SMD