MC88916EG70R2
Mfr.Part #
MC88916EG70R2
Datasheet
MC88916EG70R2
Description
IC CLK BUF CISC 70MHZ 1CIRC
Stock
556
Frequency - Max :
70MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V