MC88916EG80R2
Mfr.Part #
MC88916EG80R2
Datasheet
MC88916EG80R2
Description
IC CLK BUF CISC 80MHZ 1CIRC
Stock
621
Frequency - Max :
80MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V