AT94S05AL-25DGI
Mfr.Part #
AT94S05AL-25DGI
Datasheet
AT94S05AL-25DGI
Description
IC FPSLIC 5K GATE 25MHZ 256BGA
Stock
302
EEPROM Size :
256K x 8
FPGA Core Cells :
256
FPGA Gates :
5K
FPGA Registers :
436
FPGA SRAM :
2kb
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Speed :
25 MHz
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V