AT94S10AL-25BQC
Mfr.Part #
AT94S10AL-25BQC
Datasheet
AT94S10AL-25BQC
Description
IC FPSLIC 10K GATE 144LQFP
Stock
480
EEPROM Size :
512K x 8
FPGA Core Cells :
576
FPGA Gates :
10K
FPGA Registers :
846
FPGA SRAM :
4kb
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
144-LQFP
Program SRAM Bytes :
20K-32K
Speed :
25 MHz
Supplier Device Package :
144-LQFP (20x20)
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V