ML6426CS15
Mfr.Part #
ML6426CS15
Manufacturer
Fairchild Semiconductor
Package/Case
Datasheet
ML6426CS15
Description
TIME FILTER, BUTTERWORTH, L/PASS
Stock
10944
Manufacturer :
Fairchild Semiconductor
Product Category :
Filters - Active
Filter Order :
4th
Filter Type :
Band Pass, Low Pass
Frequency - Cutoff or Center :
15MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Filters :
3
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
16-SOIC
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V