ZL50073GAC
Mfr.Part #
ZL50073GAC
Manufacturer
Microchip Technology
Package/Case
Datasheet
ZL50073GAC
Description
IC TELECOM INTERFACE 484BGA
Stock
186
Manufacturer :
Microchip Technology
Product Category :
Telecom
Current - Supply :
500mA
Function :
Switch
Interface :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
484-BGA
Power (Watts) :
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
484-PBGA (23x23)
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V