TC7SZ32AFS,L3F
- Mfr.Part #
- TC7SZ32AFS,L3F
- Datasheet
TC7SZ32AFS,L3F
- Description
- IC GATE OR 1CH 2-INP FSV
- Stock
- 324
- Current - Output High, Low :
- 32mA, 32mA
- Current - Quiescent (Max) :
- 1 µA
- Logic Type :
- OR Gate
- Max Propagation Delay @ V, Max CL :
- 3.6ns @ 5V, 50pF
- Number of Inputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- SOT-953
- Supplier Device Package :
- fSV
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 5.5V