BZT52-C8V2,115
- Mfr.Part #
- BZT52-C8V2,115
- Manufacturer
- Nexperia
- Package/Case
- Datasheet
BZT52-C8V2,115
- Description
- ZENER DIODE, 8.2V, 5%, 0.41W, SI