W2A4YC103MAT2A
Mfr.Part #
W2A4YC103MAT2A
Datasheet
W2A4YC103MAT2A
Description
CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0508
Stock
4790
Capacitance :
10000pF
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
16 V