4609M-901-101LF
Mfr.Part #
4609M-901-101LF
Datasheet
4609M-901-101LF
Description
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 9SIP
Stock
618
Capacitance :
100pF
Number of Capacitors :
8
Package / Case :
9-SIP
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V
Datasheets
4609M-901-101LF
Part Manufacturer Stock Description
4609 Narda-MITEQ 709 ADAPTER ASSY, KU BAND COAX-WAVEG
4609 Keystone Electronics Corp. 318 CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN