4609M-901-222LF
- Mfr.Part #
- 4609M-901-222LF
- Datasheet
4609M-901-222LF
- Description
- CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 9SIP
- Stock
- 696
- Capacitance :
- 2200pF
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50 V
- Datasheets
- 4609M-901-222LF
| 4609 | Keystone Electronics Corp. | 318 | CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN |