CA052X224K8RAC3810
Mfr.Part #
CA052X224K8RAC3810
Datasheet
CA052X224K8RAC3810
Description
CAP ARRAY 0.22UF 10V X7R 0508
Stock
499
Capacitance :
0.22µF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
10 V