CA052X683K5RAC7536
Mfr.Part #
CA052X683K5RAC7536
Datasheet
CA052X683K5RAC7536
Description
CAP ARRAY 0.068UF 50V X7R 0508
Stock
769
Capacitance :
0.068µF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V