SFC44T30-10K391E-F
- Mfr.Part #
- SFC44T30-10K391E-F
- Datasheet
SFC44T30-10K391E-F
- Description
- CAP ARRAY 10UF/30UF 440V RADIAL
- Stock
- 782
- Capacitance :
- 10µF, 30µF
- Product Status :
- Active
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 440 V