SFD44T40-15K475E-F
- Mfr.Part #
- SFD44T40-15K475E-F
- Datasheet
SFD44T40-15K475E-F
- Description
- CAP ARRAY 15UF/40UF 440V RADIAL
- Stock
- 532
- Capacitance :
- 15µF, 40µF
- Product Status :
- Active
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 440 V