SFT37T80-5K391E-F
- Mfr.Part #
- SFT37T80-5K391E-F
- Datasheet
SFT37T80-5K391E-F
- Description
- CAP ARRAY 5UF/80UF 370V RADIAL
- Stock
- 669
- Capacitance :
- 5µF, 80µF
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 370 V