SFC37S30-5K391E-F
Mfr.Part #
SFC37S30-5K391E-F
Datasheet
SFC37S30-5K391E-F
Description
CAP ARRAY 5UF/30UF 370V RADIAL
Stock
647
Capacitance :
5µF, 30µF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
370 V
Datasheets
SFC37S30-5K391E-F
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY HYB 68UF 35V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V T/H
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 50V T/H
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 100V T/H
    CAP ALUM POLY 180UF 20% 63V T/H
    CAP ALUM POLY HYB 47UF 35V SMD
    CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V T/H
    CAP ALUM POLY 680UF 20% 25V T/H
    CAP ALUM POLY 1500UF 20% 16V T/H