SFC37S35-5K391E-F
- Mfr.Part #
- SFC37S35-5K391E-F
- Datasheet
SFC37S35-5K391E-F
- Description
- CAP ARRAY 5UF/35UF 370V RADIAL
- Stock
- 161
- Capacitance :
- 5µF, 35µF
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 370 V