SFC44S35-15K491E-F
- Mfr.Part #
- SFC44S35-15K491E-F
- Datasheet
SFC44S35-15K491E-F
- Description
- CAP ARRAY 15UF/35UF 440V RADIAL
- Stock
- 247
- Capacitance :
- 15µF, 35µF
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 440 V