SFD37S70-5K491E-F
- Mfr.Part #
- SFD37S70-5K491E-F
- Datasheet
SFD37S70-5K491E-F
- Description
- CAP ARRAY 5UF/70UF 370V RADIAL
- Stock
- 647
- Capacitance :
- 5µF, 70µF
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 370 V